O klubu

Jak se stát členem DUCATI OWNERS GROUP CZ?

DOG CZ funguje na principu zapsaného spolku dle zákona.

Ducati Owners Group CZ, z.s.

IČO: 65997581

ADRESA: Novodvorská 1086/102, Braník, 142 00 Praha

Scházíme se na oficiálních klubových setkáních 3x ročně:

  • Zimní setkání v lednu (bez motorek),
  • Jarní setkání v květnu,
  • Podzimní setkání v září.

Dále se pak aktivně účastníme všech akcí pořádaných importérem MOTO ITALIA s.r.o. jako např. Ducati Day na okruhu v Mostě nebo oficiální akce při příležitosti představování nových motocyklů. Pravidelně jezdíme na světové setkání World Ducati Week do Itálie. Po Facebooku se pak svoláváme na různé akce, vyjížďky nebo grilování.

DOG CZ čítá okolo 100 členů.

Pokud se chceš stát oficiálním členem DOG CZ, musíš nejdříve navštívit alespoň 1 z našich klubových setkání jakožto nečlen (čekatel). Všechny naše setkání v klubu jsou otevřeny i nečlenům.

Podmínky a postup získání členství jsou pak jednoduché:

  1. vlastnit motocykl Ducati
  2. být ochoten platit členský příspěvek 916,- Kč
  3. účastnit se klubových akcí

Stačí vyplnit kontaktní formulář níže na linku a my se ti ozveme. TAK NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE DO NAŠEHO DUCATI KLUBU!

Strategie klubu není mít co nejvíce členů, ale mít maximum aktivních členů a aby každý dle svých možností přispěl svými nápady a aktivním přístupem k rozvoji klubu. Pak jde už jen o zápis do evidence. Následně obdržíš členské číslo.

Až se staneš členem českého Ducati Owners Group CZ, potvrdíme automaticky tvojí žádost o členství v mezinárodním D.O.C. (Ducati Official Club).

D.O.C. (Ducati Official Club) sdružuje oficiálně uznané kluby Ducati po celém světě. Pokud chce být někdo členem tohoto celosvětového společenství, musí být členem některého z lokálních klubů v ČR.

Jaké jsou výhody členství v D.O.C.?

Každoročně obdržíte "welcome kit", který obsahuje odznak a nášivku DOC. Dále pak nárok na slevu na celosvětové setkání World Ducati Week a také zdarma vstup do Ducati Museo v Bologni s komentovanou prohlídkou Ducati muzea a fabriky.


Pokud máš zájem o členství v Ducati Owners Group CZ

klikni ZDE

a vyplň kontaktní formulář...

Aktualizace: 06.02.2024 19:02