O klubu

Jak se stát členem DUCATI OWNERS GROUP CZ?

DOG CZ funguje na principu občanského sdružení dle zákona.

Ducati Owners Group CZ, z.s.

IČO: 65997581

ADRESA: Novodvorská 1086/102, Braník, 142 00 Praha

Scházíme se na oficiálních klubových setkáních 3x ročně:

  • Zimní setkání v lednu (bez motorek),
  • Jarní setkání v květnu,
  • Podzimní setkání v září.

Dále se pak aktivně účastníme všech akcí pořádaných importérem MOTO ITALIA s.r.o. jako např. Ducati Day na okruhu v Mostě nebo oficiální akce při příležitosti představování nových modelů. Každé 2 roky jezdíme na světové setkání World Ducati Week do Itálie. Po Facebooku se pak svoláváme na průběžné akce, vyjížďky nebo grilování.

DOG CZ čítá okolo 100 členů.

Pokud se chceš stát oficiálním členem DOG CZ, musíš nejdříve navštívit alespoň 1 z našich klubových setkání jakožto nečlen (čekatel).

Podmínky a postup získání členství jsou pak jednoduché:

  1. vlastnit Ducati
  2. být ochoten platit členský příspěvek
  3. účastnit se klubových akcí

Pak stačí vyplnit kontaktní formulář (odkaz přes tlačítko dole na stránce) a počkat než se Ti ozve předseda klubu s detaily a pozve Tě na následující sraz.

Strategie klubu je abychom měli maximum aktivních členů a každý dle svých možností přispěl svými nápady a aktivním přístupem k rozvoji klubu. Pak jde už jen o zápis do evidence. Následně obdržíš členské číslo a zaplatíš na účet členský příspěvek 916,-Kč.

Až se staneš členem českého Ducati Owners Group CZ, potvrdíme automaticky tvojí žádost o členství v mezinárodním D.O.C. (Desmo Owners Club).

D.O.C. (Desmo Owners Club) sdružuje oficiálně uznané kluby Ducati po celém světě. Pokud chce být někdo členem tohoto celosvětového společenství, musí tedy být členem nějakého lokálního klubu.

Jaké jsou výhody členství v D.O.C.?

Každý rok DO.C. průkazku, odznak, nášivku a nějaký Ducati dárek. To vše s logem D.O.C. Dále pak nárok na slevu na World Ducati Week a také zdarma vstup do Ducati Museo v Bologni s komentovanou prohlídkou Ducati fabriky.


Pokud máš zájem o členství v Ducati Owners Group CZ

klikni ZDE

a vyplň kontaktní formulář...

Aktualizace: 15.09.2021 15:09