motorcycleKalendář akcí

Podzimní setkání 2007

PÁ 14/09/2007 - NE 16/09/2007

Místo konání: Beroun, Český dvůr

Značka na mapě je pouze přibližná poloha místa konání akce

10 jubilejní setkání DOG CZ – Beroun


K našemu 10-letému výročí jsme rádi přijali pozvání dlouholetého příznivce značky Ducati Jirky Chaloupky a k výročnímu setkání jsme se sjeli na berounském náměstí v hotelu Český Dvůr.

Páteční večer byl plný nostalgie a vzpomínání na uplynulých 10 let – 1. Sraz v Dobronicích s mrazivým ránem a ojíněnými motocykly, 1. WDW v Misanu, 1. Italmoto se sprintem Ferrari versus Ducati, 1. Ducati den v Mostě, naše společná setkání s továrními týmy WSBK a GP atakdále, atakdále… Těch společných vzpomínek a zážitků je skutečně moc !

O překvapení se postaral zakládající člen a pamětník onoho prvního srazu Peťa Rašík, když dorazil na setkání na původním motocyklu 750 SS ale i v původní kombinéze !

Počasí nám přálo a v sobotním prosluněném odpoledni jsme se vydali na Berounské kolečko. Když Berounské tak kolem Berounky ! Projeli jsme Zvíkovcem, Týřovicemi, zastavili na občerstvení v Restauraci u Rozvědčíka a přes Křivoklát a Nižbor zpátky do Berouna.

Na toto výročí jsme připravili i vyjímečnou raritku – náš klubový odznak s připomínkou 10-letého výročí ! Sobotní večer ozdobil dokonce dort ve tvaru našeho loga !

Tak do dalších let vše nejlepší tomu našemu DUCATI OWNERS GROUP CZ !!!

David


poslední aktualizace: 26/06/2020 13:33

Ondřej Slanina