motorcycleKalendář akcí

Podzimní setkání 2021

PÁ 17/09/2021 - NE 19/09/2021

Místo konání: Šumburk nad Desnou

Značka na mapě je přesná poloha místa konání akce.

GPS souřadnice: N 50° 44' 36.6'', E 15° 20' 0.96''

Podzimní sraz 2021 se konal po delší odmlce způsobené koronavirovou pandemií a následnými restrikcemi. Místo setkání zůstalo stejné jako mělo být na jaře a ukázalo se, že to byl dobrý krok - provozní penzionu paní Červená byla přátelská a starala se o nás jako o vlastní. 

Na sobotní vyjížďku sice nepanovalo nejlepší počasí - bylo vlhko, hustá mlha a v průběhu dne začalo dost pršet, ale návštěva Jizerskohorského technického muzea stála jistě za to. Na nádvoří muzea jsme pořídili hromadnou klubovou fotku a jelo se dále na oběd. Oběd byl objednán v nedaleké restauraci, kde dobře vařili a hlavně nás tam čekalo malé překvapení - celý oběd probíhal venku v přilehlém altánu, takže jsme všichni houfně objednávali horké čaje a snažili se zahřát jak jen to šlo.

Následující zpáteční cesta do penziónu byla poznamenána trvalou mlhou a deštěm, takže po příjezdu byli všichni rádi, že se nikomu nic nestalo a mohlo se pokračovat klubovým rautem a volnou zábavou. Nutno poznamenat, že raut byl excelentní, paní domácí se předvedla v tom nejlepším světle.

V neděli nás očekával již návrat do domovů a doufání, že se zase všichni brzy potkáme na další klubové akci. 


poslední aktualizace: 10/10/2021 19:28

Ondřej Slanina