motorcycleKalendář akcí

Zimní setkání 2022

PÁ 21/01/2022 - NE 23/01/2022

Místo konání: Penzion Stará škola

Značka na mapě je přesná poloha místa konání akce.

GPS souřadnice: N 50° 37' 48.72'', E 13° 33' 36.72''

Po delší pauze se nám podařilo se sejít na zimním setkání v lyžařském areálu Klíny. Páteční večer byl vyplněn klasickým klubovým setkáním v salónku přiléhající k restauraci v penziónu. Bylo o nás dobře postaráno, nošení piv a jídla měla na starosti sympatická a rázná servírka s kterou nebylo občas radno žertovat. Kolem 23h byly poslední objednávky s tím, že nám dá klíče a poslední ať zamkne. 

Tím posledním jsem se stal já a to jsem ještě nevěděl, že v salónku i přespím, protože klíče od hospody nepasovaly do bočních dveří od našich pokojů, což mě nenapadlo při jejich přebírání zkontrolovat.

Vše dopadlo dobře a v sobotu jsme tak mohli podnikat to k čemu měl kdo blízko. Kluci kolem Martina Caviny se vydali na blízký svah se snowboardy a lyžemi, nicméně po zhodnocení místní situace se rozhodli zajet na Klínovec, který sliboval větší zábavu. Já se vydal na procházku k blízké vodní nádrži Janov a jiní pro změnu k vodní nádrži Fláje.

Večer jsme se sešli na tradičním DOG rautu, který byl pro nás připraven v restauraci. Průběh byl již poklidný, končilo se pokecem na lavičkách v mezipatře a šlo se spát. 

Ráno pak snídaně a odjezd do domovů. Už teď se určitě všichni těšíme na jarní setkání do Humpolce!


poslední aktualizace: 22/02/2022 16:00

Ondřej Slanina